facebook
×
Wisła Wisła Wisła
WISLA.COM - Online-Verzeichnis Stadt
Eigenschaft hinzufügen
in unserer Datenbank

Wetter

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Wisła Agroturystyka

  Search Results
  Agroturystyka ZOSIA

  Nowo otwarta "Agroturystyka Zosia" serdecznie zaprasza.

  Agroturystyka ALEKSANDRA

  +48 33 855 33 66
  Agroturystyka ALEKSANDRA

  Agroturystyka „Aleksandra” zlokalizowana jest w samym centrum Wisły, przy ul. Prusa 6A. Dojazd do obiektu jest bardzo łatwy, gdyż wjazd znajduje się przy głównej drodze wojewódzkiej nr 941.

  EKO-AGROTURYSTYKA Ewa i Gustaw Marek

  Każdego, kto lubi ciszę, piękną przyrodę, aktywny wypoczynek, dobrą ekologiczną kuchnię i rodzinną atmosferę zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego. Wisła posiada, dużo miejsc noclegowych, jednak niewiele z nich posiada tak zaciszne położenie oraz taką wspaniałą atmosferę. Do pobytu w gospodarstwie zaprasza jego gospodyni Ewa oraz gospodarz Gustaw.

  Domek Góralski JAMA

  Zaletą Domku jest jego malownicze usytuowanie - 100 metrów od rzeki Wisły w strefie ciszy, z tego względu jest to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć w ciszy i spokoju. Do pieszych i rowerowych wycieczek w góry zachęcają okoliczne szlaki turystyczne.

  Gospodarstwo Agroturystyczne KADŁUBEK

  Zapraszamy do Naszego Gospodarstwa Agroturystycznego położonego w górach, blisko lasu, nad potokiem, w zacisznym zakątku, w idealnym miejscu dla rodziny z małymi dziećmi.

  Agroturystyka KAMRATÓWKA

  Jeżeli lubisz góry, wodę i smaczne jedzenie koniecznie musisz przyjechać do nas do Wisły i zamieszkać w gospodarstwie agroturystycznym Kamratówka. Umiemy gotować i „kręcić” swojskie kiełbasy, chcemy tą umiejętnością zarazić naszych gości organizując kursy – warsztaty

  Chata Góralska KLESZCZONKA

  Chata Góralska Kleszczonka to doskonałe miejsce do wypoczynku dla turystów, jak również dla biznesmenów, którzy w spokoju mogą wykonywać swoją pracę.

  LEPIARZÓWKA

  Na zboczu Soszowa Wielkiego wśród lasów i polan wiślańskich, z dala od zgiełku i hałasu czeka na Ciebie Lepiarzówka. Tutaj znajdziesz wszystko dla ciała i ducha. Wchłoniesz zapas pozytywnej energii by sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Doświadczysz bliskości przyrody – surowej, majestatycznej i niewypowiedzianie pięknej. Takie miejsce jest tylko jedno.

  Agroturystyka NA NIEDŹWIEDZIEJ

  Zapraszamy państwa do naszego gospodarstwa, które jest malowniczo położone, w ustronnej części doliny Wisły Malinki. Budynek otaczają pola i lasy. Wypoczywając napawać się można pięknymi widokami, wśród ciszy i spokoju.

  Agroturystyka OBŁAŃSKA

  Wisła Malinka to piękny zakątek ziemi Latem cała dolina kwitnie i łąka się zieleni Środkiem doliny płynie rzeczka co zwie się Malinka. Tutaj najlepiej odpocznie Twoja cała rodzinka Niedaleko tej rzeczki jest nasze gospodarstwo. Możesz w nim pooglądać rozmaite ptactwo Bażanty, kurki, kaczki pluskające w stawie.

  Agroturystyka POD PIRAMIDĄ

  Kwatera Pod Piramidą znajduje się w pięknej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Do dyspozycji gości oddajemy siedem pokoi dwu- i trzyosobowych z łazienkami, łącznie 19 miejsc noclegowych.

  Agroturystyka U BEATKI

  Nasz dom znajduje się 8 km od Wisły centrum w malowniczej miejscowości Malinka. W odległości 3 km położona jest skocznia narciarska. Do najbliższego wyciągu narciarskiego (krzesełkowego) jest ok 900 metrów. Zimą oferujemy instruktora do nauki jazdy na nartach oraz możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Organizujemy również kuligi dla rodzin i dla grup zorganizowanych zakończony grilowaniem w gajówce (góralskiej kolybie). Jeżeli chcecie Państwo odpocząć, cenicie ciszę, spokój i piękne widoki, to nie pozostaje Wam nic innego jak tylko przyjechać do nas.

  Agroturystyka U MŁYNARCZYKA

  Zapraszamy Państwa na wczasy i wypoczynek w Beskidzie Śląskim do miejscowości Wisła Malinka w powiecie cieszyńskim, zapewniamy odpoczynek, ciszę oraz bliski kontakt z przyrodą.