facebook
×
Wisła Wisła Wisła
WISLA.COM - Online-Verzeichnis Stadt
Eigenschaft hinzufügen
in unserer Datenbank

Wetter

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Wisła Fahrstuhl

  Search Results
  Wyciąg CIEŃKÓW

  Ośrodek Narciarski „Cieńków” przy Pensjonacie *** „Ogrodzisko” w Wiśle Malince oferuje nowoczesną kolej linową o długości ok. 1000 m. z krzesełkami czteroosobowymi i chodnikiem rozbiegowym, o przepustowości do 2200 osób na godzinę, a w lecie atrakcyjnym urządzeniem wyciągowym na grzbiet Cienkowa;

  Wyciąg CZUPEL

  Trasy codziennie profesjonalnie przygotowane i ratrakowane. Dla najbardziej wytrwałych narciarzy trasy wyciągu zostają oświetlone. Parking zaraz przy wyciągu.Wypożyczalnia nart. Karczma z pysznym jedzeniem. Trasa oświetlana, naśnieżana i ratrakowana.Dla zorganizowa nych grup bardzo atrakcyjne ceny. Początkującym oferujemy wyciąg o długości 100m. Czynne od 9.00 do ostatniego klienta

  Wyciąg KICZERA

  Na miejscu do dyspozycji: karczma góralska, wypożyczalnia sprzetu, szkółka narciarska, parking.

  Wyciąg KLEPKI

  Proponujemy naszym klientom dwa wyciągi o długości 200m i 600m zawsze doskonale przygotowane dla każdego rodzaju narciarza. Sztuczne oświetlenie gwarantuje dobrą zabawę do późnych godzin wieczornych.

  Wyciag NA POLANIE EXTREME

  Promocje w czasie ferii!! Szkoła narciarska EXTREME

  Ośrodek Narciarski NOWA OSADA/WRÓBLONKI

  W naszym ośrodku możecie Państwo skorzystać z dwóch wyciągów i trzech tras zjazdowych.

  Wyciąg PARTECZNIK

  Wyciągi Narciarskie PARTECZNIK usytuowane są w centrum Wisły, zaledwie 600 m od rynku! Mamy nadzieję, że trasy, jakie dla Państwa przygotowaliśmy będą w stanie zachwycić nawet najbardziej wybrednych miłośników białego szaleństwa!

  Wyciąg POLANA ZIELEŃSKA

  Współpracujemy z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa i snowboardu. Dysponujemy wypożyczalnią sprzętu narciarskiego. Na miejscu jesteśmy w stanie obsłużyć grupę do 30 osób.

  Wyciąg ROWIENKI

  Jednym z kilku znanych wiślańskich ośrodków narciarskich są ROWIENKI (Wisła, dzielnica Jawornik), należące do systemu skipassów obowiązujących również na pięciu innych wyciągach narciarskich.

  Wyciąg SIGLANY

  Zapraszamy Państwa na śnieżne szaleństwo na stokach Siglanów. W malowniczym zakątku Beskidów czekają dwa oświetlone wyciągi, świetnie przygotowane szerokie trasy zjazdowe, dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz serwis, namiot restauracyjny i przestronny darmowy parking. Fachowa i życzliwa obsługa to u nas standard.

  Stacja Narciarska SOSZÓW

  ROZPOCZĘCIE SEZONU NARCIARSKIEGO 2012/2013 nastąpiło 8 XII 2012

  Wyciągi STOŻEK

  Szkoła Narciarska SKI-CARV Szkoła Narciarska AXEL