facebook
×
Wisła Wisła
WISLA.COM - Online-Verzeichnis Stadt

  Wisła Fahrstuhl

  Search Results
  Ośrodek Narciarski CIEŃKÓW

  Ośrodek Narciarski „Cieńków” przy Pensjonacie *** „Ogrodzisko” w Wiśle Malince oferuje nowoczesną kolej linową o długości ok. 1000 m. z krzesełkami czteroosobowymi i chodnikiem rozbiegowym, o przepustowości do 2200 osób na godzinę, a w lecie atrakcyjnym urządzeniem wyciągowym na grzbiet Cienkowa.

  Ośrodek Narciarski KLEPKI

  +48 504 731 309
  Ośrodek Narciarski KLEPKI

  Ośrodek dysponuje dwoma wyciągami o długości 200m i 600m zawsze doskonale przygotowanymi dla każdego rodzaju narciarza. Sztuczne oświetlenie gwarantuje dobrą zabawę do późnych godzin wieczornych.

  Ośrodek Narciarski NOWA OSADA

  W ośrodku Nowa Osada można skorzystać z 4-osobowej kolei linowej oraz 3 wyciągów dla narciarzy i snowboardzistów. Trasy są przeznaczone dla osób średnio zaawansowanych oraz do nauki jazdy. Ośrodek pracuje codziennie w godzinach od 8.00 – do 22.00, w dni świąteczne godziny pracy są podawane na stronie internetowej. Wszystkie trasy są naśnieżane z armatek i oświetlone. 3 duże Parkingi – znajdują się w okolicach dolnej stacji kolei linowej, są bezpłatne.

  Wyciągi narciarskie PARTECZNIK

  Wyciągi Narciarskie PARTECZNIK usytuowane są w centrum Wisły, zaledwie 600 m od rynku! Mamy nadzieję, że trasy, jakie dla Państwa przygotowaliśmy będą w stanie zachwycić nawet najbardziej wybrednych miłośników białego szaleństwa!

  Wyciągi Narciarskie PASIEKI

  Naszą największą atrakcją jest wyciąg nr 1 o długości 600m i różnicy wzniesień 110m. Ma on przepustowość 480 osób/godzinę, jest to trasa łatwa i średnio trudna, na całej długości sztucznie naśnieżana, oświetlona i nagłośniona, przygotowana ratrakiem.

  Wyciąg Narciarski SIGLANY

  +48 785 046 071
  Wyciąg Narciarski SIGLANY

  Zapraszamy Państwa na śnieżne szaleństwo na stokach Siglanów. W malowniczym zakątku Beskidów czekają dwa oświetlone wyciągi orczykowe o długości 500 oraz 250 m, świetnie przygotowane, sztucznie dośnieżane, ratrakowane szerokie trasy zjazdowe, dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz serwis, namiot restauracyjny i przestronny darmowy parking. Trasy są o różnym stopniu trudności. Wyciągi czynne codziennie od 8.00-20.00

  Stacja Narciarska SOSZÓW

  +48 33 474 23 95
  Stacja Narciarska SOSZÓW

  Stacja Narciarska Soszów w Wiśle jest jedną z największych stacji narciarskich w Beskidach a stok narciarski Soszów to najbardziej urozmaicony i największy teren narciarski w Wiśle. Ten nowoczesny ośrodek, którego dolna stacja kolei linowej położona jest na wysokości 610 m n.p.m. wyróżniają bardzo dobre warunki na trasach narciarskich o łącznej długość ponad 6 km. Czteroosobowa kolej linowa oraz 4 wyciągi narciarskie, wywożą narciarzy i snowboardzistów do miejsc, skąd mogą wybierać spośród 6 zróżnicowanych tras narciarskich. Zimą kolej jest czynna do godziny 21:30 (sezon niski do 21.00). Specyficzny mikroklimat oraz wysoka pokrywa śniegowa, pozwalają na jazdę nawet do końca kwietnia. Przy ośrodku usytuowane są parkingi na kilkaset samochodów, które w godz. 7.00 – 23.00 są bezpłatne.

  Stacja Narciarska STOK

  + 48 33 856 42 80
  Stacja Narciarska STOK

  Stacja Narciarska STOK usytuowana jest bezpośrednio przy Hotelu Stok. Do dyspozycji narciarzy są trzy trasy narciarskie -czerwona (850 m dł. / 200 m różnicy poziomów), niebieska (1000 m dł. / 200 m różnicy poziomów) i zielona dla początkujących narciarzy i snowbordzistów z wyciągiem orczykowym – 150 m dł. / 18 m różnicy poziomów / tzw półka ćwiczebna. Trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. Bezpośrednio przy wyciągu bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz dla autokarów.

  Ośrodek Narciarski STOŻEK

  +48 33 855 32 52
  Ośrodek Narciarski STOŻEK

  Ośrodek Narciarski STOŻEK posiada 5 tras zjazdowych oraz wyciągi - kolej linowa ( 2 osobowa kanapa - długość wyciągu 800 m, różnica poziomów 240 m) talerzyk 1 (długość 300 m, różnica poziomów 80 m) i talerzyk 2 ( długość 350 m, różnica poziomów 50 m). Dla snowboardzistów przygotowano snowpark z railami oraz skoczniami. Przy wyciągu funkcjonuje bar, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska Jar-Ski. Wyciąg posiada oświetlenie i sztuczne naśnieżanie. Dostępny jest płatny parking. Wyciąg czynny jest cały rok. W sezonie letnim od 9.00 do 17.00, w sezonie zimowym od 8.00