facebook
×
Wisła Wisła
WISLA.COM - Online-Verzeichnis Stadt

  Wisła Skischulen

  Search Results

  BC CROSS

  +48 502 686 260
  BC CROSS

  Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy Polskiego Związku Narciarskie oraz Snowboardowego, którzy w bardzo przystępny i przyjemny sposób sprawią, że nawet najbardziej oporni adepci w krótkim czasie przyswoją sobie podstawowe aspekty jazdy na nartach czy snowboardzie. Instruktorzy zadbają również o dobór odpowiedniego sprzętu i bezpieczeństwo uczestników. Szkoła narciarska przewidziana jest także, dla klientów, którzy potrafią już jeździć i chcą udoskonalić swoje umiejętności lub przećwiczyć specjalne techniki zjazdowe. Ponadto szkoła oferuje własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego na wyciągu Cieńków i Klepki oraz w siedzibie firmy w Wiśle Malince, gdzie zapewnia profesjonalny dobór sprzętu oraz pomoc wykwalifikowanych pracowników.

  ELEMENT S.O.S.

  +48 730 010 501
  ELEMENT S.O.S.

  Element School of Snowboard kształci zarówno już istniejących jak i przyszłych snowboardzistów i narciarzy od 2003. Zajmuje się organizacją szkoleń zarówno indywidualnych jak i grupowych. Dzięki kadrze wykwalifikowanych instruktorów można liczyć na szybki postęp w rozwoju swoich umiejętności połączony z doskonałą zabawą na śniegu. Baza szkoleniowa i wypożyczalnia sprzętu znajduje się przy kolei linowe Cieńków.

  JAR-SKI

  +48 502 311 306
  JAR-SKI

  Szkoła narciarsko snowboardowa JAR-SKI mieści się w Ośrodku Narciarskim KLEPKI. Posiada bogatą ofertę szkoleń. Oferuje naukę jazdy na nartach i snowboardzie na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia grupowe i indywidualne. Dla najmłodszych nauka jazdy przez zabawę. Jazda sportowa - slalom/gigant. Jazda techniką carvingową. Jazda w terenie freeride. Jazda sportowa. Zajęcia na nartach biegowych. Zajęcia na nartach skiturowych.

  NARTUS

  +48 508 070 677
  NARTUS

  Szkoła Narciarska NARTUS oferuje szkolenia indywidualne i grupowe. Szkolenia indywidualne przeznaczone są dla najmłodszych narciarzy - wymagających szczególnego podejścia z uwagi na wiek oraz osób dorosłych - ceniących indywidualną opiekę instruktora w systemie 1 na 1. Szkolenia grupwe będą odpowiednie dla narciarzy w wieku 6-12 lat, którzy samodzielnie poruszają się na nartach; młodzieży, która zamierza zdobyć uprawnienia instruktorskie w systemie szkolenia SITN PZN oraz osób dorosłych, które cenią sobie towarzystwo i dobrą zabawę w grupie.

  NOVA SOSZÓW

  +48 605 555 777
  NOVA SOSZÓW

  Szkoła posiada licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN już od 1994 roku. Zapewnia zatem szkolenie na najwyższym poziomie, zgodnie z programem nauczania SITN PZN. Instruktorzy zobowiązani są do stałej weryfikacji swoich uprawnień..

  PINKI Pinkas Roman

  +48 606 240 879
  PINKI Pinkas Roman

  Szkoła Narciarska PINKI SPORT powstała w 2003 roku, zrzesza instruktorów z licencją SITN PZN oraz PZS. Posiada instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, dla których jazda na nartach to nie tylko praca, ale też możliwość poznania ciekawych ludzi, zdobywanie doświadczenia, a przede wszystkim dobra zabawa.

  SKI-CARV

  +48 725 36 44 96
  SKI-CARV

  Jesteśmy Szkoła Narciarską działającą od 1997 roku. Pod nazwą Ski-carv istniejemy od 2002 roku i znajdujemy się na trzech stokach narciarskich: Cieńkowie, Białym Krzyżu i Stożku. Szkoła prowadzi kursy indywidualne, grupowe ( pakiety rodzinne), przedszkole narciarskie. Oferuje również wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego z dowozem na terenie Wisły, Ustronia i okolic.u.

  SKI STARS

  +48 533 690 144
  SKI STARS

  Profesjonalna oferta nauki jazdy na nartach i snowboardzie.Szkoła zatrudnia kadra instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Typy zajęć dostosowuje do wymagań klienta i do jego umiejętności. Baza szkoleniowa mieści się na dolnej stacji wyciągi Klepki oraz Stacji Narciarskiej Cieńków.

  SKIZY

  +48 504 285 599
  SKIZY

  Szkoła Narciarska SKIZY powstała w oparciu o instruktorów działających od wielu lat na terenie stacji narciarskiej „CIEŃKÓW” w Wiśle. Stanowi grupę zapalonych narciarzy i snowboardzistów, którzy tworzą zgrany zespół profesjonalnie przygotowanych i doświadczonych instruktorów PZN i SITN.

  SKOLNITY

  +48 537 223 809
  SKOLNITY

  Szkoła ma w swej ofercie nauczanie początkowe dzieci, młodzieży i dorosłych w formie zajęć indywidualnych i grupowych oraz doskonalenie doskonalenie jazdy. Miejsce szkolenia różni się w zależności od stopnia zaawansowania kursanta (na górnej stacji wyciągu, gdzie znajduje się wyciąg orczykowy dla początkujących o długości 70 metrów, bądź na trasie niebieskiej lub czerwonej).