facebook
×
Wisła Wisła Wisła
WISLA.COM - Online-Verzeichnis Stadt
Eigenschaft hinzufügen
in unserer Datenbank

Wetter

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Wisła

  Search Results
  Ośrodek Wypoczynkowy ANNA

  Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego "Anna" znajdującego się w uroczym zakątku Wisły.

  Ośrodek Szkoleniowo - Rekreacyjny BESKIDY

  Ośrodek został wybudowany w I połowie lat 60-tych. Obecnie stanowi idealne miejsce zarówno dla Gości ceniących sobie odpoczynek i relaks z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jak i Klientów korporacyjnych chcących zorganizować spotkanie biznesowe.

  Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle

  Das Hotel liegtin einer ruhigen Lage, angelehnt an einen Wald im Malinka-Tal am Rand von Wisła. Zum Zentrum von Wisła sind es ca. 5 km , zu der Skisprungschanze ca. 200 m. Das Hotel ist auf einem „Grünstreifenpodest“ gelegen, was dem Gast einen weitläufigen wunderschönen Ausblick gewährleistet.

  Centrum Rekreacji i Rehabilitacji JUBILAT

  Zapraszamy do skorzystania z oferty last minute w naszym ośrodku. Oferta z ostatniej chwili pozwoli Państwu zakupić wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku w atrakcyjnych cenach.

  Dom WczasowyLIMBA

  Dom Wczasowy "Limba" jest malowniczo położony na zachodnim zboczu góry Partecznik, w dzielnicy wczasowo-rekreacyjnej, niedaleko centrum Wisły.

  Ośrodek Wypoczynkowy ORION

  Ośrodek Wypoczynkowy „Orion” położony jest wśród pięknych lasów bukowych, w urzekającym zakątku tuż nad brzegiem Wisły. To wyjątkowe miejsce czeka na miłośników górskich wędrówek, amatorów aktywnego wypoczynku o każdej porze roku, spragnione spokoju rodziny z małymi dziećmi i młodych ludzi zainteresowanych atrakcjami znajdującymi się w Wiśle i okolicy.

  Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny STORCZYK

  Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny STORCZYK położony jest na stoku Partecznik w pobliżu malowniczych szlaków turystycznych. Teren ośrodka jest ogrodzony, porośnięty lasem sosnowym, z rozbudowanym systemem wewnętrznych alejek spacerowych.

  Dom Wczasowy TĘCZA

  DW Tęcza położony malowniczo 200 m od centrum Wisły. W odległości 200 m znajduje się basen. Prowadzimy działalność przez cały rok. Przy budynku znajduje się parking, miejsce na ognisko. W budynku znajduje się kawiarnia, świetlica, TV SAT, Video, stołówka, tenis stołowy, bilard. Wyżywienie całodzienne w stołówce.

  Ośrodek U FOJTA

  Ośrodek „Ufojta”, położony w Wiśle w uroczej dolinie Jawornika,niedaleko centrum, naszym atutem jest bliskość szlaków turystycznych dla wszystkich.