facebook
×
Wisła Wisła
WISLA.COM - Online-Verzeichnis Stadt

  Wisła Restaurants

  Search Results

  Restauracja BEATRIS

  +48 693 321 693
  Restauracja BEATRIS

  Urok restauracji Beatris położonej w górach Beskidu Śląskiego stwarza niepowtarzalny klimat a współczesna i elegancka stylistyka wnętrza nastraja kameralną atmosferą .. Do Państwa dyspozycji pozostaje restauracja serwująca dania kuchni regionalnej oraz europejskiej .

  Restauracja CARMEN

  +48 33 855 18 10
  Restauracja CARMEN

  Witamy w restauracji CARMEN - idealnym miejscu na spotkanie z najwspanialszymi potrawami kuchni polskiej i regionalnej.

  Restauracja MALINÓWKA

  +48 33 851 11 80
  Restauracja MALINÓWKA

  Restauracja Malinówka to przytulna atmosfera , doskonała kuchnia dla której nasi Gości przyjeżdżają z bliskich i odległych stron

  Restauracja OLIMPIA

  +48 33 855 32 72
  Restauracja OLIMPIA

  Niepowtarzalny smak naszych potraw, atmosfera oraz tradycja oparta na bogatym doświadczeniu kulinarnym powodują że nasi Gości wracają do nas chętnie i często, spragnieni naszej kuchni...

  CHATA OLIMPIJCZYKA Jasia i Helenki

  Chata Olimpijczyka Jasia i Helenki serwuje tradycyjne polskie i wiślańskie rarytasy już od kilku pokoleń. W każdy piątek biesiadowanie odbywa się przy dźwiękach góralskiej kapeli. Restauracja usytuowana jest w bliskim sąsiedztwie Hotelu Gołębiewski.

  Karczma ONDRASZKOWA IZBA

  +48 33 857 91 78
  Karczma ONDRASZKOWA IZBA

  Karczma Ondraszkowa Izba, która zachwyca tradycyjnym góralskim, wystrojem mieści się przy głównym deptaku wiślańskim. Lokal serwuje dania kuchni regionalnej,ryby, jagnięcinę, cielęcinę, dziczyznę, desery, posiada też menu dla dzieci. W karczmie można zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe czy spotkania integracyjne.

  Restauracja Hotel PUSTELNIK

  +48 32 448 38 45
  Restauracja Hotel PUSTELNIK

  Zapraszamy do Wisły Małej do "Restauracji, Hotelu Pustelnik". U nas mile spędzisz czas. Pustelnik to wspaniałe miejsce na kilkudniowy wypoczynek. Na życzenie gości możemy zagwarantować pełne wyżywienie. Serdecznie zapraszamy przez cały rok.

  Karczma U KAROLA

  +48 33 855 38 38
  Karczma U KAROLA

  Organizuje wszelkie imprezy okolicznościowe: ogniska, biesiady z udziałem kapeli góralskiej, pieczenie prosiaka lub barana, szkolenia, konferencje, kuligi...

  ZAJAZD ZIELEŃSKA POLANA

  +48 509 330 174
  ZAJAZD ZIELEŃSKA POLANA

  Zapraszamy PAŃSTWA do odwiedzenia tego urokliwego zakątka Wisły i zapewniamy, że wyjdziecie od nas zadowoleni i będziecie wielokrotnie tu wracać.