facebook
×
Wisła Wisła
WISLA.COM - Online-Verzeichnis Stadt

  Wisła Touristische Attraktion

  Search Results

  Park Linowy BC CROSS

  +48 502 686 260
  Park Linowy BC CROSS

  Park linowy to oprócz wspaniałych wrażeń estetycznych także spora dawka adrenaliny i dobrej zabawy. Dla ludzi mających żyłkę współzawodnictwa przygotowaliśmy dwie specjalne trasy, których poziomy trudności są dostosowane do umiejętności uczestników. Innymi słowy – to idealne miejsce do przeprowadzenia rywalizacji między pojedynczymi osobami lub całymi zespołami.

  Ciuchcia MARTUSIA

  +48 607 153 709
  Ciuchcia MARTUSIA

  Ciuchcia Martusia zaprasza cały rok na zwiedzanie najciekawszych miejsc w Wiśle. W wagoniku ciuchci jest nagłośnienie i w czasie wycieczki jest podawana informacja turystyczna o mijanych obiektach oraz odwiedzanych miejscach. W wagonikach mieści się do 32 osób dorosłych, 40 młodzieży, 50 dzieci przedszkolnych. W okresie jesienno-zimowym wagonik jest ogrzewany . Przy grupie min. 20 osób, odbiór i dowóz do miejsca zakwaterowania.

  HillRoad4x4

  +48 517 591 569
  HillRoad4x4

  Niezapomniana jazda offroad po górskich zboczach, bagnistych drogach, trudnym terenie w miejscowości Wisła! Oferta obejmuje indywidualny przejazd samochodem terenowym w trudnym terenie (strome zjazdy,podjazdy, trawersy itp.) w asyście instruktora w trzech przedziałach czasowych do wyboru - 1H, 1,5H i 2H. Off-road to coś dla osób lubiących wyzwania, jeśli szukacie Państwo niebanalnego prezentu to jest to strzał w dziesiątkę.

  OFF ROAD Wisła Bukowa Dolina

  OFF ROAD BESKIDY zlokalizowany jest na prywatnym terenie dzięki czemu w 100 % możesz jeździć legalnie. Działamy w zgodzie z naturą i lasami. Jest to tor o zaawansowanym stopniu trudności. U nas aż 5 tras o różnym stopniu trudności. Zapraszamy grupy zorganizowane oraz klientów indywidualnych.

  Jazda terenowa BC CROSS

  +48 502 686 260
  Jazda terenowa BC CROSS

  Uczestnicy przepraw off-roadowych mają możliwość poznania od podstaw techniki prowadzenia samochodów terenowych pod okiem doświadczonych specjalistów. Nie będzie też dla nich tajemnicą używanie wyciągarki samochodowej czy praca z linami dynamicznymi. BC Cross posiada własny teren przeznaczony do ekscytującej jazdy samochodem terenowym. Teren jest bardzo urozmaicony, dlatego zarówno doświadczeni, jak i początkujący kierowcy przeżyją u nas niezapomniane emocje.

  Skutery śnieżne BC CROSS

  +48 502 686 260
  Skutery śnieżne BC CROSS

  BC CROSS posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji zabaw i wycieczek górskich na skuterach śnieżnych. Jaki pierwsi w Polsce BC CROSS założyli wypożyczalnię skuterów śnieżnych. Doświadczeni instruktorzy potrafią w perfekcyjny sposób dobrać odpowiednią maszynę dla każdego klienta, biorąc pod uwagę jego indywidualne umiejętności i wymagania. Do dyspozycji klientów są skutery renomowanych firm: SKI-DOO oraz ARCTIC CAT, które gwarantują bezpieczną zabawę na najwyższym poziomie.

  WIŚLAŃSKA CIUCHCIA

  +48 515 950 168
  WIŚLAŃSKA CIUCHCIA

  Wiślańska Ciuchcia oferująca atrakcyjne przejażdżki na terenie miasta. Odjazd z centrum miasta (deptak). Wagoniki zamknięte, przeszklone, ogrzewane, zaś na upalne dni otwarte. W trakcie przejażdżki, oprócz podziwiania pięknych krajobrazów i widoków, będą także Państwo mogli wysłuchać informacji na temat zarówno dawnej jak i tej bardziej współczesnej historii Wisły.